למה חנות מוצרי בריאות וטבע צריכה חברת שליחויות טובה?

אם גם אתם מנהלים חנות למוצרי בריאות וטבע, אנחנו כנראה לא צריכים לספר לכם עד כמה חשוב לאפשר ללקוחות שלכם את החוויה הטובה והמזמינה ביותר, דבר שנעשה קריטי אפילו יותר מאז שקמו הרבה עסקים בתחום והתחרות גדלה באופן משמעותי. אם בעבר, חנות כזאת הייתה צריכה מיקום פיזי איכותי, מוכרים אדיבים, מקצועיים ומנומסים וכמובן מוצרים טובים במחירים משתלמים ששווה לקנות, הרי שהיום נוסף נדבך חשוב ביותר והוא שירות משלוחים מקצועי עבור הלקוחות שלכם. אכן, לקוחות כיום מצפים שלכל הפחות תהיה להם האפשרות של הזמנת משלוח של מוצרים מהסוג הזה הביתה, כאשר מאז תקופת הקורונה נראה כי מעל 50 אחוזים מכלל הלקוחות של בתי עסק מהסוג הזה, מעדיפים כעת את האפשרות של הזמנת המוצרים הביתה. אם אתם עדיין לא עושים זאת, אתם כנראה מרגישים את הלחץ מצד הלקוחות שלכם ומתבקשים לאפשר זאת לא מעט פעמים. אם עדיין לא ברור לכם מדוע זה דבר כל כך חיוני, אנחנו רוצים להסביר לכם על הנושא לעומק, אבל קודם כל – כמה מילים על חברת שליחויות ששווה להכיר.

מיי דליורי – חברת שליחויות ששווה להכיר

לפני שנסביר למה אתם חייבים לעשות זאת, אנחנו רוצים לציין שלא כדאי לבחור בכל חברת משלוחים, אלא רק בחברת מקצועית ובעלת ניסיון. אם אתם רוצים להתרשם מחברה מומלצת בתחום, שווה בהחלט להכיר את מיי דליורי שתאפשר לכם סוגים רבים של משלוחים, כולל משלוחים מהיום להיום ועובדת עם שליחים מקצועיים שייצגו את העסק שלכם בכבוד. כמו כן תהנו משירות לקוחות מהיר ומענה זריז במיוחד לכל בלת"ם בדרך וזה יתרון משמעותי.

משלוח – לא פחות מחוויה אינטגרלית בתהליך הקניה

נכון, הרבה פעמים הכי כיף להגיע לחנויות ולראות בעיניים מוצרים מעניינים ולאחר מכן כמובן להתחדש ולקחת אותם הביתה. יחד עם זאת, זאת חוויה מהנה בעיקר בביקורים ראשונים ולאחר שאנשים כבר יודעים מה הם רוצים וצריכים הם לא ממש מחפשים אותה. לעומת זאת, החוויה המיוחדת של משלוח שמגיע עד אליכם, ארוז בצורה יפה ומחכה שרק תפתחו אותו היא חוויה ייחודית ושונה שהלקוחות שלכם מחפשים וצריך לזכור את זה.

למה חנות מוצרי בריאות וטבע צריכה חברת שליחויות טובה?

הגדלת מעגל המכירות

צריך שבין אם מדובר על 20 אחוזים מהלקוחות שרוצים משלוח למספרים גדולים יותר כמו 50 אחוזים, בכל מקרה מדובר על נתח משמעותי ופוטנציאל להגדיל את ההכנסות. מי ששואף לכך לא יכול לוותר על האופציה זאת כלל. כמובן שברוב המקרים לא משתלם להעסיק שליח, וכך האפשרות של שירות משלוחים מקצועי הופכת לנוחה ביותר. הנה כמה טיפים איך לבחור שירות כזה.

איך תבחרו שירות משלוחים מקצועי?

ובכן, יש הרבה דברים שיכולים לעזור לכם להחליט, אבל אנחנו רוצים להתמקד דווקא בשלושה ספציפיים:

  • ניסיון: עדיף לעבוד תמיד עם חברת משלוחים עם ניסיון וותק בתחום. לרוב אלו החברות שמעסיקות את השליחים הטובים ביותר.
  • שירות לקוחות: חשוב שיהיה לכם מענה בכל שעות היום מצד החברה ועדכון שכל המשלוחים הגיעו בשלום וזה משהו שיקרה עם שירות לקוחות יעיל.
  • משלוחים מהיום להיום: זה לא משהו שאתם תמיד חייבים, אבל בהחלט ישנם מקרים בהם לקוחות יצפו לזה. לכן עדיף לעבוד תמיד עם חברה שמאפשרת את זה לכל צרה שלא תבוא.

לסיכום – שירות משלוחים מקצועי הוא חיוני לעסקים רבים, אבל במיוחד לכאלו שעוסקים במוצרי בריאות וטבע. אל תוותרו על זה אם אתם שואפים לעסק בצמיחה ולהגדלת שורת הרווח.