שעוני הספורט של גרמין: גאדג'ט מעולה שיעזור לכם באימונים

ספורטאים מקצועיים או חובבים ומחפשים דרך לשפר את הביצועים שלכם ולהפיק יותר מכל אימון שאתם עושים? ובכן, מדובר בלי שום ספק במטרה חשובה ויש כמה וכמה דרכים שהן ניתן לממש אותה. יש כאלו שיבחרו ללכת למאמן מקצועי שייתן דגשים וליווי צמוד, אחרים יבנו תפריט ייחודי שילווה את האימונים ויש כאלו שילכו לעיסוי רפואי מקצועי שיכול לעזור להגדיל את טווח התנועה. לצד כל אלו, כשמדברים על טכנולוגיות הספורט וטכניקות מעניינות שנכנסות לשימוש, נראה כי יש אביזר אחד מעניין מאד שיכול לאפשר לכל ספורטאי להפיק מעצמו הרבה יותר בקלות ובלי הרבה מאמץ מיוחד. אנחנו מדברים כמובן על שעוני הספורט, גאדג'ט חכמה ומקצועי שמאפשר לקבל נתונים חשובים במהלך האימון וכן בשעות המנוחה, וכשמדובר על שעונים איכותיים וטובים באמת, אין שום ספק שחברת גרמין היא המובילה בתחום כיום. אנחנו רוצים להכיר לכם את השעונים המצוינים של גרמין ולהסביר למה מדובר במוצר המושלם.

השעונים החכמים של גרמין

לפני שנתחיל ונתן הסבר כללי על השעונים של גרמין, אם אתם מחפשים מידע נרחב יותר ורוצים גם למצוא את המוצרים השונים במחירים משתלמים, מומלץ להכיר את אתר החברה שמציג את קטלוג המוצרים.

אם כך, על מנת להבין למה השעונים הללו כל כך מומלצים, חשוב להבין מהם הפיצ'רים המרכזיים שלהם.

  • ג'י פי אס מובנה: עם ה-GPS המובנה בשעונים, אתם יכולים לתכנן לעצמכם מסלול בקלות, לראות כמה זמן עברתם ואיך אתם בהשוואה לאימונים קודמים וכן לשים לעצמכם נקודות ציון במהלך הדרך. כיום זאת הדרך הטובה והמדויקת ביותר למדידת המרחק באימונים.
  • חיישנים מובנים: חשוב מאד לדעת כי שעוני הספורט של גרמין מצוידים בכמה וכמה חיישנים חכמים מאד שייתנו לכם מידע חיוני וחשוב במהלך האימון. כך למשל ישנו חיישן דופק מובנה שיראה לכם את הדופק שלכם באופן מדויק בכל שלב, חיישן חכם למדידת רמת החמצן בדם, חיישנים שנותנים אינדיקציה לרמת האנרגיה בגוף ועוד.
  • מאמן אישי: אם אתם רוצים להפיק מעצמכם יותר, תמצאו במגוון השעונים החכמים של גרמין תוכניות אימון אישיות מיוחדות שיעזרו לכם לדחוף את עצמכם קדימה.

לא צריך יותר את הנייד

עוד יתרון משמעותי ביותר של השעונים החכמים של גרמין הוא שאין צורך כלל לקחת אתכם את הנייד לאימון. אתם יכולים להוריד מראש מוסיקה ולהתחבר באמצעות בלוטוס' לאוזניות שלכם וכך אין צורך לקחת אתכם את הטלפון הנייד.

שעוני הספורט של גרמין: גאדג'ט מעולה שיעזור לכם באימונים

סוללה חזקה ועוצמתית

בשלב הזה כאשר אנשים שומעים על שעוני הספורט החכמים של גרמין, הם לרוב חושבים שמדובר באליה וקוץ בה ומניחים שהסוללה ממש חלשה ולא מספיקה לזמן רב. ובכן, דעו שזה ממש לא נכון ושהסוללה של דגמי גרמין השונים היא עוצמתית ומספיקה לזמן ארוך של כ-11 ימים בממוצע.

תמיכה מלאה באייפון ואנדרואיד

כמובן שהשעונים החכמים של גרמין תומכים באופן מלא במכשירי אפל וכן במכשירי שפועלים על בסיס מערכת אנדרואיד. תוכלו להוריד בקלות למכשיר שלכם את האפליקציה הייעודית של גרמין וכך כל הנתונים שהשעון אוסף יגיעו בצורה נוחה וחכמה אל מכשיר הטלפון הנייד שלכם.

בשורה התחתונה, יש הרבה גאדג'טים בתחום הספורט שחלקם טובים ויעילים יותר וחלק קצת פחות. עם זאת, כנראה ששעוני הספורט החכמים ובפרט השעונים של גרמין, אלו אביזרים שיכולים לשפר באופן משמעותי את הכושר הגופני עבור כל מתאמן, בלי קשר לסוג הספורט, תדירות האימונים או מטרתם.

אנו בהחלט ממליצים לנסות בהקדם את השעונים ולהיווכח בעצמכם בשיפור שיגיע במהרה.