העומס בעבודה משפיע עלינו – וזה לא חייב להיות ככה

הלחץ והעומס בעבודה משפיעים באופן משמעותי על היכולת שלכם כעובדים לשפר את הפרודוקטיביות אבל גם לשמור על הבריאות. כיצד תוכלו להפחית את העומס ולנהל שגרת עבודה מאוזנת? על כך – בסקירה הבאה.

עומס בעבודה: השפעות דרמטיות על איכות החיים

המודעות לגבי שעות העבודה הארוכות במשרד נחשבת לגבוהה במיוחד, וזאת בשל העובדה כי ציבור העובדים כאן במדינת ישראל מצוי תחת לחץ מתמיד – לא מעט בשל השעות הארוכות לצד רף ציפיות גבוה לטובת השלמת המשימות. למעשה, העומס בעבודה משפיע על כל אחד ואחת מאיתנו, והוא לצערנו גובה מחיר מבחינת היכולת שלכם כמנהלי העסק ליצור עסק מתפקד לאורך זמן. הסבירות שעומס העובדה יוביל להתפטרות של עובדים הוא גבוה אך מעבר לכך יש לעומס גם מרכיב כלכלי: לא פעם בשל העומס משימות חשובות נדחות או לא מבוצעות, ולכן בסוף שורת הרווח היא זו שנפגמת. כיצד ניתן בכל זאת להתגבר על העומס וליצור מקום עבודה שעובד בצורה נכונה ויעילה? ובכן, להפקיד את המשימה בידיים של מקצוענים אשר ידעו לבצע את המשימות הדחופות באמצעות מזכירה אישית, במיקור  חוץ. מדובר בשירות המעניק לכם כבעלי העסק יתרון עצום: שינוי יחסי הכוחות במשרד ויצירה של מערך שדרכו תוכלו להתמקד בדברים החשובים באמת, ובכך להפחית את העומס אותו אתם והעובדים חווים באופן קבוע.

מה כולל השירות?

שירות של מזכירה וירטואלית הוא שירות חדשני אותו ניתן לקבל בעבור כל בית עסק, בהתאמה אישית לצרכים ועם שימת דגש על התייעלות המתבצעת החל מהיום הראשון. למעשה, מזכירה וירטואלית תדע לנהל את התשלומים מול הלקוחות והספקים, תענה לפניות מצד לקוחות וספקים כמו גם תוודא כי הלידים החמים של העסק אינם מתפספסים. כאמור, בעקבות העומס לא פעם נוצר מצב שבו לידים של לקוחות נזנחים ולא מטופלים – מה שגורר בהמשך הפסד לקוחות ובהתאם לכך גם הפסד של כספים שיכלו להיכנס לבית העסק. על כן, שירות מיקור חוץ המתבצע באמצעות חברה מקצועית המתמחה יוכל לסייע לכם כבעלי העסק ליצור סביבת עבודה חדשנית שבמסגרתה אתם יכולים להתפנות לעסוק בדברים החשובים ואף לפנות זמן יקר בהתעסקות בנדבכים טכניים שמקשים על הניהול השוטף כמו גם על היכולת שלכם כבעלי העסק לקדם את העסק מספר צעדים קדימה.

העומס בעבודה משפיע עלינו - וזה לא חייב להיות ככה

האם השירות מתאים לכולם?

הלחץ בעבודה משפיע הן על העובדים ובוודאי עליכם, בייחוד בשל המחשבה כי בעקבות העומס נדרש לגייס כוח אדם נוסף (משימה לא פשוטה כשלעצמה ובעיקר כשלעיתים פשוט לא מוצאים עובדים). גיוס של עובדים נוספים לטובת אדמיניסטרציה וגבייה מכביד על העסק שמצוי במילא תחת עומס רב ועל כן השירות של מזכירה וירטואלית אישית ומקצועית מהווה הזדמנות מעולה לחסוך בעלויות, בשל היכולת להימנע מגיוס של עובדים נוספים אלא לשלם אך ורק על השירות אותו אתם מקבלים בהתאמה אישית לצרכים, ולהפסיק אותו בעת הצורך. על כן, השירות של מזכירה וירטואלית מתאים לכל בית עסק ורצוי כבר עכשיו ליצור קשר לטובת הטמעה של המערכת הדיגיטלית, לטובת ניהול זמנים מיטבי לצד חיסכון בעלויות.

לסיכום, העומס בעבודה משפיע וגובה מחיר יקר מבחינה בריאותית, נפשית וכן מבחינת היכולת להתרכז ולתפקד בצורה מיטבית. על כן, באמצעות שירותי מיקור חוץ ניתן להתמקד בקידום של העסק מבלי לחשוש כי העסק יקרוס, הן בשל השלמת המשימות השוטפות בצורה חכמה והן בשל האפשרות לשנות את היקף השירות אותו אתם מקבלים ע"פ דרישה. בכך, תוכלו כבעלי עסק ליצור דף חדש בעבורכם ובעבור העובדים המסורים שרוצים להצליח – מבלי לקרוס בדרך.