פותחים את הנשימה: אתם חייבים לנסות חדר מלח לפחות פעם אחת

חדרי מלח הפכו בשנים האחרונות לאחד הטרנדים החמים של עולם הרפואה האלטרנטיבי, בשל ההשפעה החיובית שיש לחדר מלח בעבור מבוגרים וילדים הסובלים מבעיות נשימה. מדוע גם אתם חייבים לבקר בחדר? להלן הפרטים.

ביקור בחדר מלח טיפולי: כך תוכלו להתמודד עם בעיות הנשימה בדרך אלטרנטיבית

אם שמעתם לאחרונה את המושג "חדר מלח" ואתם תוהים לעצמכם מהו החדר הזה, הגעתם בדיוק למקום הנכון. חדר מלח הוא למעשה חדר פנימי שכל הקירות שלו בנויים מלבני מלח אותם חצבו ממחצבות באירופה. חדרי המלח הללו פולטים באופן קבוע חלקיקים של כרום ונתרן שסופחים את הנוזלים ובהתאם לכך מאפשרים לפתוח את קנה הנשימה, ובהתאם לכך לסייע למבוגרים כמו גם ילדים שסובלים ממצבים רפואיים הכוללים בין היתר שפעת, סינוסים, ברונכיטיס אבל גם מעשנים כבדים שלא נושמים בצורה נכונה. מאחר והמינרלים הללו סופגים את החיידקים שגורמים לבעיות נשימה ניתן בהחלט לומר כי מדובר בטרנד שמצליח לעזור למבוגרים וילדים להתמודדות בצורה טובה יותר עם התופעות הבריאותיות של בעיות נשימה, כל זאת כחלק משהייה בחדר נעים ומזמין. מידע נוסף על אודות הטיפול מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להצטרף לאלפי הישראלים שכבר ביקרו בחדר פעם אחת ואפילו יותר, כחלק מהבנה כי במלח מצויים מינרלים מעולים שסופחים את הנוזלים ובכך מקלים באופן משמעותי על היכולת לנשום עמוק ולפתוח את מעברי האוויר.

פותחים את הנשימה: אתם חייבים לנסות חדר מלח לפחות פעם אחת

טיפול ותמיכה במגוון תופעות של בעיות נשימה ואלרגיות

מאחר וחדר מלח הוא למעשה חדר המצופה כולו בשכבת מלח יבש כמו גם שומר על טמפרטורה קבועה של 22 מעלות, ניתן לומר כי ספיחה של נוזלים ושחרור שלהם באמצעות מערכת ההפרשה הטבעית של הגוף מהווה דרך מצוינת להתמודד עם בעיות הנגרמות כתוצאה מחסימה של דרכי הנשימה, כפי שחווים לא מעט מבוגרים וילדים בכל ימות השנה. חשוב להבין כי ביקור בחדר מלח בפעם אחת יכול אומנם לסייע לצורך התמודדות, אולם ההמלצה הגורפת היא לבצע סדרה של טיפולים, כאשר הטיפול עצמו מתבצע באמצעות התרווחות על כורסא הממוקמת בתוך החדר, בייחוד בעבור מבוגרים וילדים שסובלים מאלרגיות. האלרגיות מתפרצות לא פעם בעקבות לחץ כמו גם חילופי עונות ועל כן סדרה של טיפולים בחדר מלח הם חלק בלתי נפרד מתמהיל הטיפול.

חדר מלח – גם בעבור ילדים ומעשנים

במידה ומדובר בטיפול בילדים הסובלים מבעיות נשימה, ניתן לספק להם אפשרות לשחק עם גבישי המלח או אפילו  לשחק במשחק ביחד איתכם, כל זאת מתוך מטרה לשהות לפחות כחצי שעה בתוך החדר ובהתאם לכך גם לפתוח את דרכי הנשימה בזכות הספיגה של המינרלים. מדובר בחדר שקט ומזמין שנועד ליצור מרחב נעים ובריאותי, ובהתאם לכך זוכה לביקוש אדיר מצד מבוגרים וילדים שפוקדים את חדר המלח באופן קבוע, לא פעם לאחר שקיבלו המלצה מהרופא לבקר בחדר כחלק מטיפול משלים. עם זאת, חשוב להבין כי אין מדובר בתרופת קסם אלא כטיפול משלים אותו ניתן לקבל במקביל לטיפול תרופתי ומעקב אצל הרופא, לטובת התמודדות ראויה עם התופעות של בעיות נשימה, אלרגיות וכן ההשפעות השליליות של עישון. כידוע, לא מעט מעשנים מדווחים על תחושת מחנק, ועל כן חדר מלח מהווה פתרון אידיאלי בעבור רוגע ושקט שהינם מצרכים נחוצים מאוד בתקופה המודרנית כמו גם פתיחה של מעברי אוויר. ברחבי הארץ ישנם לא מעט חדרי מלח בהם תוכלו לשהות ובהתאם לכך ליצור בעבורכם ובעבור בני המשפחה הזקוקים לכך באופן קבוע.