פריוריטי בענן למרפאות – התוכנה שתסייע בניהול המשאבים של המרפאה

ניהול משאבים ארגוני (Enterprise Resource Planning) הוא סוג של מערכות תשתית, אשר עסקים מתוחכמים מיישמים מזה שנים. מערכות ERP עשויות לסייע מאוד גם בניהול מרפאות. זאת, בין השאר תודות לפתרונות ERP בענן, דוגמת פריוריטי.

קצת על שרות ה-ERP פריוריטי שמציעה GNS

פריוריטי היא מערכת ERP בולטת, אשר מוצעת גם בגרסת ענן, על ידי חברת GNS. היא מספקת בין השאר:

אבטחה גבוהה

ניתן לגשת למערכת ה-ERP פריוריטי של GNS באופן מאובטח, מכל התקן מחשוב.

העברת נתונים בטוחה ומהירה – גם פעולות של העברת נתונים בין המרפאה לבין מערכת ה-ERP בענן, כולל מידע רגיש, מתבצעות באופן בטוח ביותר. כאשר עובדים עם שירות שניתן על ידי חברה מתמחה בתחום, זו רמת האבטחה שניתן לצפות לה. מעוניינים להעביר נתוני מערכת פריוריטי מספק ענן אחר? הדבר יתבצע באופן בטוח וללא הפרעה לפעילותכם השוטפת.

זמינות וביצועים

זמינות של המערכת באופן רצוף, עם ביצועים איכותיים. זאת, תודות לתשתית איכותית, כולל אחסון מבוסס SSD וכמובן ניהול איכותי של תשתית זו.

המשכיות עסקית

במקרי חירום במקרי חירום שונים, תבוצע התאוששות מאסון באופן מקצועי, על פי הפרמטרים שאתם הגדרתם. למשל זמן ההתאוששות שהגדרתם עבור תהליכים עסקיים שונים, אשר ידוע בכינויRecovery Time Objectives או RTO.

פריוריטי בענן למרפאות - התוכנה שתסייע בניהול המשאבים של המרפאה

למה דווקא בענן?

למודל שירותי הענן יש כמה וכמה יתרונות משמעותיים מאוד, ביישומו בכלל וגם בעולם ה-ERP:

  • כמה שפחות מחשוב פנימי – מחשוב פנימי בעסקים, מהווה הוצאה כבדה. מחד, לא ניתן לוותר על כך לגמרי. מאידך, ככל שעובדים עם מחשוב ענן, כך מצטמצם ונחסך מכם הצורך בכך.
  • ניהול מקצועי – במקום ניהול פנימי שלכם, השרות ינוהל חיצונית, על ידי ספק שמתמחה בכך (GNS במקרה זה).
  • צריכת משאבים משתנה – במודל הענן, קל לבצע התאמות לפי דרישות המשאבים המשתנות שלכם.
  • חסכון כספי – בשורה התחתונה, מחשוב ענן מסייע לכם לצרוך בדיוק ורק את מה שדרוש לכם, בכל זמן נתון. לא יותר ולא פחות.
  • התאמה מדויקת – לצרכיכם ולגודל העסק ותשלום בהתאם (עלות חודשית של החל מ-$50).
  • חסכון במשאבים – למעשה, מדובר על חסכון במשאבים שאינו רק כספי. נחסכים גם משאבי כוח אדם וזמן ומתקבלת היכולת להפנות אותם לפעילויות חשובות יותר מבחינתכם.
  • עבודה מרחוק – היכולת לגשת מכל מקום ובכל זמן לשירות, מקלה על עבודה מהדרכים או מהבית.
  • לפעול מהר וגמיש – בענן קל יותר להבטיח התחלת עבודה מהירה ובהמשך, ביצוע שינויים קל וזריז.

המשמעות עבור מרפאות

פריוריטי בענן מסייעת בניהול מרפאות בכך שהיא מאפשרת ניהול מרוכז של פעילותכם העסקית. תוכלו לבחור מבין מודולי ERP שונים, דוגמת ניהול שיווק, ניהול לקוחות (CRM), ניהול רכש, ניהול מלאי, ניהול כוח אדם או הנהלת חשבונות. מעבר לכך, כפי שהסברנו, יעמדו לרשותכם אופני התאמה אישית רבים, כולל חיבורים במידת הצורך למערכות פנימיות אחרות בעסק. תיהנו כמובן מהיתרונות השונים (והחשובים!) שציינו לגבי מחשוב ענן ומהזריזות שמודל זה מספק. זריזות כזו, עשויה להיות משמעותית מאוד מבחינה עסקית כיום, בשוק תחרותי ומהיר. כמו כן, ERP היא באופן קלאסי מערכת כבדה למדי, אשר מיושמת בארגונים גדולים. היכולת להתאים אותה אישית למידות שלכם, תאפשר לכם להתחרות גם עם עסקים גדולים מכם.

לסיכום

בניהול מרפאות, מומלץ מאוד להכיר את עולם ה-ERP בכלל, את ה-ERP בענן במיוחד (כנישה רבת יתרונות עבור עסקים קטנים ובינוניים) ואת פתרון פריוריטי בענן של GNS.