שעווה לגברים: המדריך המלא מההחלטה ועד לעור חלק

שיער גוף מיותר הוא דבר שממנו שואפים להפטר רבים, ועל אף שמקובל לדבר על זה כמשהו שעושות בעיקר נשים, דווקא הגברים הם אלו שלהם מן הסתם יש יותר שיער על הגוף. בדיוק בגלל זה נראה כי כיום, לאחר מהפכה של שנים בתחום, יותר ויותר גברים מבקשים גם להסיר את השיער העודף ממקומות שונים בגוף כמו הגב והכתפיים, החזה והבטן, הרגליים, בית השחי ועוד. אחד הפתרונות המוכרים והמוצלחים ביותר בעניין הזה הוא טיפולי השעווה המוכרים. על אף שזה מעט כואב ויכול לגרום לאי נוחות, מדובר בהחלט בפתרון יעיל שמשאיר את הגוף חלק לזמן ארוך, כאשר מפעם לפעם הצמיחה נעשית איטית יותר והשיער שצומח נעשה דליל יותר. יחד עם זאת ועל אף התפיסה שהשתנתה לגבי הסרת שיער אצל גברים, ניכר כי גברים רבים עדיין חשים בושה ולא תמיד מצליחים ללכת על זה, אפילו אם זה משהו שרוצים באמת. על כן, הכנו עבורכם מדריך מקוצר אך מקיף עם כל מה שחשוב לדעת על שעווה לגברים.

פשוט ללכת על זה

קודם כל חשוב לשים דברים בפרופורציות. טיפול שעווה הוא לא כמו ניתוח פלסטי שלאחריו אי אפשר לחזור לאחור. אם זה משהו שבא לכם לעשות אתם יכולים פשוט ללכת על זה ואם זה לא מתאים לכם לאחר מכן תוכלו לתת לשיער לצמוח ולא לחזור לזה שוב, כך שאין יותר מדי ממה לחשוש. ברגע שאתם מבינים את זה, אפשר פשוט לנסות את זה. מייד נסביר על הטכניקה באופן כללי, אך לא לפני שנגיד שאם אתם רוצים לדעת עוד על טיפולי שעווה, תוכלו למצוא מידע נוסף על זה באתר שייברס.

איך משתמשים בשעווה?

ובכן, יש לומר קודם כל שאפשר למצוא כמה וכמה סוגים שונים של שעווה ולכן כל טיפול עשוי להיות מעט שונה מקודמו. בגדול מדובר על שעווה חמה מיוחדת לגוף שבדרך כלל מורחים על רצועות נייר מיוחדות. את הרצועות מדביקים לאזור הרצוי בגוף ופשוט מושכים אותן באחת וכך השיער המיותר נתלש. כן, זה לא הדבר הכי נעים שיש, אבל זה יעיל במיוחד ועדיף לגמרי מגילוח של האזור שיגרום לשיער קשה וחזק לצמוח. הכאב הנקודתי לחלוטין שווה את התוצאות.

איך אפשר להרגיע את העור?

בגלל שמדובר בצריבה מסוימת לעור, חשוב להשתמש בתכשירים להרגעה שלו. יש מגוון תכשירים מיוחדים כמו קרמים ומשחות שניתן לרכוש, אבל בהחלט לא צריך לקנות משהו מיוחד. אנו ממליצים בחום לנסות להיעזר בתכשירים על בסיס אלוורה (צמח שיש לו הרבה שימושים) שירגיעו את העור לאחר טיפול השעווה.

שעווה לגברים: המדריך המלא מההחלטה ועד לעור חלק

איפה אפשר לעשות שעווה?

טיפולי שעווה זה משהו שניתן לעשות במרבית מכוני הקוסמטיקה כיום. אם יש מקום שאתם מכירים קרוב לביתכם שווה להרים טלפון ולראות אם יש תור פנוי בקרוב ואם עדיין לא יצא לכם להתנסות בטיפול זה זמן טוב לעשות את זה.

לחלופין, שווה לדעת שטיפולי שעווה זה משהו שגם אפשר לעשות בעצמכם בבית. אם יש לכם חבר או חברה קרובים שמכירים את הטכניקה תוכלו לקנות את החומרים ופשוט להיעזר בהם.

האם יש סיכונים לטיפול?

כמו כל דבר בערך, גם כאן יש סיכונים מסוימים, אבל הם קטנים למדי ולרוב מדובר על כוויות כתוצאה מהשעווה החמה. אם נזהרים ופועלים בהתאם להוראות, ובטח אם בוחרים לעשות את זה במקום מקצועי ומנוסה, אין שום חשש וסביר מאד להניח שהטיפול יעבור חלק. מקווים שהצלחנו לתת מידע שיעזור. בהצלחה!